A Margófeszt ideje alatt a Zalaegerszegről és Keszthelyről délután induló, az útbaeső településeken megálló fesztiválbusz-járatokkal igyekszünk zökkenőmentessé tenni a helyközi közlekedést. A buszok a menetrendszerinti Volán járatok megállóit használják és Szentgyörgyvár központjába érkeznek - itt találod majd az információs pultot és a pénztárat is - és éjjel 1 órakor, miután vége a programoknak, innen is indulak vissza.
A fesztiválbuszokra felszálláskor tudod megváltani menetjegyet, aminek díja 1500 Ft/nap.
Keszthely-Szentgyörgyvár irány
16.00 Keszthely, vasútállomás (a vasútállomás és az autóbusz állomás közötti buszforduló)
16.05 Keszthely, Bercsényi utca
16.15 Hévíz, új autóbusz állomás
16.25 Alsópáhok, templom
16.30 Sármellék, Tüskevár utca
16.40 Szentgyörgyvár, autóbusz forduló
Zalaegerszeg-Szentgyörgyvár irány
16.00 Zalaegerszeg, vasútállomás (kisposta előtti buszmegálló)
16.07 Zalaegerszeg, Csácsbozsok elágazás
16.17 Nagykapornak, autóbusz váróterem
16.27 Zalacsány, templom
16.32 Kehidakustány, fürdő bejárati út
16.42 Szentgyörgyvár, autóbusz forduló
Keszthely-Szentgyörgyvár irány
15.00 Keszthely, vasútállomás (a vasútállomás és az autóbusz állomás közötti buszforduló)
15.05 Keszthely, Bercsényi utca
15.15 Hévíz, új autóbusz állomás
15.25 Alsópáhok, templom
15.30 Sármellék, Tüskevár utca
15.40 Szentgyörgyvár, autóbusz forduló
Zalaegerszeg-Szentgyörgyvár irány
15.00 Zalaegerszeg, vasútállomás (kisposta előtti buszmegálló)
15.07 Zalaegerszeg, Csácsbozsok elágazás
15.17 Nagykapornak, autóbusz váróterem
15.27 Zalacsány, templom
15.32 Kehidakustány, fürdő bejárati út
15.42 Szentgyörgyvár, autóbusz forduló