08. 13. csütörtök 19:30
"Az ingujj egészen felcsúszik, a vékony, izmos kar kilátszik, rajta hosszú karmolás. A karján néhány selymes, világos, vékony szőrszál látszik az ellenfényben.
Nincs szebb a teremtésben a táncoló fiúnál."
Tompa Andrea új regényéből kiderül, hogy a poklot a kíváncsiak számára csinálták. A hatalom kíváncsi - olyasmit akar tudni, ami nem tartozik rá. Hogy ki kit szeret, kivel szexel. Mindez létrehozza a kíváncsiak társadalmát, akik tudni akarnak vagy tudni vélnek. A közösség pedig hol megbomlik, hol összekapaszkodik és áthatolhatatlanná válik. Senki és semmi nem lehet a hatalmon kívül.
-----------------------------------------
Nyári Margó Irodalmi Fesztivál
A 15 éves Margó ünnepi évadának következő állomása Salföld és a Bánya Kert: három nap irodalommal, zenével és nyári szabadságérzéssel. Beck@Grecsó, Lovasi András, Anima Sound System, Tompa Andrea, Háy János, Kemény Zsófi, Fehér Boldizsár, Jehan Paumero, Fábián Tamás és Tóth Marcsi is fellép augusztus 13–15. között a Nyári Margó Irodalmi Fesztiválon.
BÉRLETEK, NAPIJEGYEK
https://www.tixa.hu/nyari-margo-irodalmi-fesztival-20260813
A fesztivál 6 éves korig ingyenes.
Az eseményen kép- és hangfelvétel készül.
A jegyvásárlással elfogadod a házirendet.
A programváltozás jogát fenntartjuk.
Kiemelt médiatámogató a Könyves Magazin és a We Love Balaton.
Támogató a Voiz.
Megvalósult a Nemzeti Kulturális Alap támogatásával.
#olvasnikell #nyarimargo2026 #nka, #nemzetikulturalisalap, #nkafesztivaltamogatas, #nkakulturatamogatas